Zapraszamy do kontaktu
  Chętnie opowiemy więcej

  84 664 11 57
 

 

Comarch ERP OPTIMA

Comarch ERP Optima jest  program, który został stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Złożony jest ze  zintegrowanych  modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa.

Program Comarch ERP Optima Faktury – został stworzony by z łatwością wystawiać dokumenty handlowe: faktury sprzedaży, faktury zakupu, faktury zaliczkowe, paragony, faktury korygujące i faktury pro forma. Istnieje możliwość wystawienia dokumentów zarówno w złotówkach jak i obcej walucie. Dzięki integracji wszystkich modułów Comarch ERP Optima, przepływ informacji w programie jest nieograniczony. Istnieje również możliwość dostosowania wyglądu list dokumentów, tworzenia własnych wydruków z logo firmy, szczegółowe opisywanie usług oraz wykonywanie operacji zbiorczych.

Program Comarch ERP Optima Kasa/Bank – stworzony został do lepszej kontroli przepływ środków  pieniężnych w firmie,  Pozwala na dostęp do informacji o aktualnym stanie finansowym firmy, ponoszonych kosztach, bieżących należnościach oraz zobowiązaniach.

Ze zgromadzonych danych w bazie, istnieje możliwość wykonania zestawień i raportów, które w pełni obrazują kondycję finansową firmy.  Poprzez program KASA/BANK istnieje możliwość  wystawiania not odsetkowych, potwierdzeń sald, rozliczania dokumentów w walucie oraz  wykonania rozliczeń i kompensat.  

Zamów Comarch ERP Optima w modelu usługowym Pobierz demo Comarch ERP Optima, najlepszy program dla firm, łatwy w obsłudze i zgodny z przepisami