Zapraszamy do kontaktu
  Chętnie opowiemy więcej

  84 664 11 57
 

 

O firmie

Producent i dystrybutor oprogramowań dla Firm

 

Jesteśmy producentem i dystrybutorem rozwiązań IT dla Firm. W oferowanych przez nas rozwiązaniach stosujemy sprawdzone i uznane na rynku narzędzia informatyczne. To na ich bazie realizujemy projekty, które pomagają naszym klientom działać jeszcze bardziej efektywnie. Firma Asiston jest zarówno dystrybutorem jak i producentem oprogramowań klasy ERP. Nasze projekty realizujemy zarówno w Polsce jak i za granicami kraju. Na szczególną uwagę zasługują rozwiązania autorskie, które pod względem funkcjonalnym oraz technologicznym niejednokrotnie dorównują drogim i popularnym rozwiązaniom IT. Naszymi autorskimi rozwiązaniami są:

 

 

Firma Asiston jest częścią grupy Ideo - Agencji Interaktywnej i Internet Software House istniejącej od 1999 roku. Obecnie Ideo zatrudnia już blisko 180 osób. Wspólnie realizujemy różnego rodzaju projekty oraz dobieramy najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Od marca 2014 roku spółka Robnet została przekształcona w Asiston Sp. z o. o. rozpoczynając tym samym współpracę z firmą Ideo. 

Strategia działania naszej Firmy

 

Dbamy o to, aby każdy z naszych projektów został zakończony sukcesem. Od lat stosujemy sprawdzony schemat współpracy, który zapewania nam stale poszerzające się grono zadowolonych klientów. Dzięki niemu jesteśmy w stanie lepiej poznać potrzeby Klienta, a w efekcie zaspokoić Jego oczekiwania i zrealizować wszystkie zakładane cele. Nasza strategia działania oparta została o 4 główne elementy:

 

  • Analizę funkcjonowania przedsiębiorstwa
  • Określenie punktów do poprawy w organizacji firmy
  • Dobór rozwiązań usprawniających funkcjonowanie firmy
  • Wdrożenie rozwiązań oraz przeszkolenie użytkowników sprzętu i oprogramowania

 

​Zaawansowane rozwiązania

 

Nasi specjaliści na podstawie dogłębnej analizy funkcjonowania danej firmy, wskażą punkty krytyczne, które ograniczają jej rozwój oraz narażają na niepotrzebne koszty. Znajomość obszarów, jakie należy poprawić, to baza do wskazania rozwiązań i wyszukania ich z dostępnej oferty rynkowej. Jeśli na rynku nie istnieją rozwiązania idealnie wpasowane w potrzeby naszego Klienta, możemy zaprojektować i zbudować od podstaw takie rozwiązanie. Na końcu wdrażamy (zarówno oprogramowanie, jak i sprzęt) oraz przeszkalamy pracowników firmy.

 

 

Nasi partnerzy handlowi

 

Branża, w której działamy charakteryzuje się szybkim rozwojem. Wymaga bycia na bieżąco z aktualnymi trendami i potrzebami rynku. To dzięki współpracy z naszymi partnerami mamy możliwości do ciągłego rozwoju. Dostarczamy rozwiązania oferowane przez czołowych producentów z całego kraju.

Jesteśmy partnerami handlowymi firm takich jak:

 

Współpracujemy z najlepszymi

 

Ideo oferuje swoim klientom różnego rodzaju rozwiązania, o czym świadczą stworzone przez tę firmę produkty. W portfolio Ideo znajdują się narządzia biznesowe takie jak platforma zwiększająca efektywność zarządzania obiegiem dokumentów (Logito), platforma do zarządzania treścią (Edito CMS), platformy e-learningowe, serwis dedykowany rozwiązaniom mobilnym (Ideo Mobile), czy sprzedaży on-line (Ideo e-commerce). Odpowiedzią na potrzebę zastosowania efektywnych rozwiązań hostingowych jest wydzielona jednostka Ideo - Ideo hosting. Usługi z zakresu e-marketingu i pozycjonowania świadczy Ideo Force.

Więcej informacji o firmie Ideo znajdą Państwo na stronie www.ideo.pl

 

 

Aby być bliżej swoich klientów Ideo uruchomiło oddziały w kilku krajach, między innymi w Szwecji, Norwegii, Kanadzie, Niemczech, Austrii. Siedziba firmy Asiston znajduje się w Rzeszowie, natomiast dwa oddziały obsługi klienta zlokalizowane są w Warszawie i Tomaszowie Lubelskim.