Zapraszamy do kontaktu
  Chętnie opowiemy więcej

  84 664 11 57
 

 

Rozwiązania dedykowane

Firma Asiston oprócz szerokiej oferty proponowanych oprogramowań, specjalizuje się także w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Tworzymy aplikacje i programy informatyczne będące wynikiem dogłędnej analizy potrzeb konkretnego Klienta. Podczas tworzenia dedykowanej aplikacji czy programu informatycznego, nieodłącznym elementem jest uwzględnienie obecnie posiadanych przez Klienta urządzeń i systemów. Istota tej kwestii jest związana z niejednokrotną koniecznością integracji obecnie wykorzystanych systemów w firmie Klienta  z naszym dedykowanym rozwiązaniem. 

 

Etapy realizacji dedykowanego rozwiązania

Aby każdy projekt zakończył się sukcesem, a Klient był zadowolony z jego wdrożenia stosujemy sprawdzony schemat współpracy. Dzięki niemu jesteśmy w stanie lepiej poznać potrzeby klienta, a w efekcie zaspokoić jego oczekiwania i zrealizować wszystkie zakładane cele. Proces tworzenia oprogramowania dedykowanego składa się z kilku faz. Rozpoczyna się od analizy potrzeb biznesowych Klienta, następnie określana jest specyfikacja systemu.

Grono naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem i wykonaniem rozwiązania. Kolejnym etapem jest jego testowanie, którego efektem będzie wdrożenie systemu w firmie Klienta. Nasza rola nie kończy się jednak tylko na etapie wdrożenia rozwiązania u Klienta, prowadzimy także szkolenia dla pracowników firmy, którzy będą mieli bezpośredni kontakt z wdrożonym rozwiązaniem. Element, który nas wyróżnia to oferowana przez nas stała opieka nad gotowym systemem. 

1. Analiza potrzeb - staramy się uzyskać jak najwięcej istotnych informacji na temat obecnej sytuacji, oczekiwań i wszelkich ograniczeń z jakimi będziemy musieli sobie poradzić podczas wdrażania rozwiąznia u Klienta. 

2. Projekt funkcjonalny - w większości przypadków wdrażane przez nas systemy wymagają opracowania dokumentacji wdrożeniowej opisującej realizowany projekt. 

3. Realizacja systemu - na tym etapie opracowujemy rozwiązanie jakie zostanie wdrożone w ramach projektu. Klient ma ciągły wgląd w bieżący stan prac i może na bieżąco nanosić ewentualne poprawki. 

4. Wdrożenie - wdrożenie projektu i przeszkolenie osób, które będą z niego na co dzień korzystać. W efekcie Klient otrzymuje skuteczne i efektywne narzędzie biznesowe. 

5. Rozwój - analizujemy na bieżąco funkcjonowanie wdrożonego systemu i proponujemy dodatki, które jeszcze bardziej podniosą efektywność biznesową projektu.

 

Grono naszych specjalistów 

Nasza firma posiada szerokie grono specjalistów IT, którzy wdrażają najbardziej zaawansowane aplikacje dla naszych klientów. Dzięki odpowiednio dobranemu zespołowi jesteśmy w stanie zrealizować projekt odpowiadający potrzebom Klienta, a w efekcie zaspokoić jego oczekiwania i zrealizować wszystkie zakładane cele. Oferowanymi rozwiązaniami mogą być między innymi:

  • Narzędzia e-learningowe
  • Aplikacje mobilne
  • Systemy e-rekrutacyjne
  • Platformy ekstranetowe
  • Systemy B2B

 

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu? Masz pomysł na inny system, który usprawni funkcjonowanie Twojej firmy? Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o nim. Coś pominęliśmy? Poinformuj nas, jaki system chciałbyś wdrożyć. Pole naszych działań jest naprawdę szerokie. Wiemy, że wiele firm – mimo, iż rynek oferuje rozwiązania skierowane do branż, w jakich działają – nie znajduje rozwiązań idealnie wpisanych w ich potrzeby. Nasza firma pomaga również takim przedsiębiorcom. W ramach rozwiązań dedykowanych oferujemy usługi budowy „od podstaw” bądź też dostosowania istniejących produktów do potrzeb naszych Klientów.